آخرین اخبار سایت :
سفارش تبلیغ
سفارش تبلیغ
سفارش تبلیغ
سفارش تبلیغ
پنل اس ام اس؛ راهکار هوشمند ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و خدماتی
پنل اس ام اس؛ راهکار هوشمند ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و خدماتی

پیامک انبوه چیست؟

یک توضیح ساده می تواند این باشد: پیامک انبوه سرویسی است که امکان ارسال تعداد زیادی پیام کوتاه به مخاطبان گسترده - به طور هم زمان - را فراهم می کند. این یک سرویس فوق العاده قدرتمند است که می توانید از آن در تجارت خود استفاده کنید تا پیام های SMS را با خیال راحت ، سریع و مستقیم به مشتریان خود در سراسر جهان تحویل دهید. اگر در حال اجرای مسابقات ، کمپین های بازاریابی ، اعلان به کارمندان ، تبلیغات یا رویدادها هستید ، پیام انبوه بهترین بستر برای استفاده برای ارسال حجم بالای پیام به صورت یکجا است. لازمه ارسال پیامک انبوه پنل اس ام اس(https://hamkaransms.com/) است. پنل اس ام اس، نرم افزاری تحت وب است که امکان ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی و خدماتی به لیست شماره مخاطبانتان می دهد. قابلیت کلیدی پنل پیامکی زمانبندی ارسال و مدیریت آن می باشد. همچنین پنل ارسال اس ام اس امکان برقراری رابطه دو طرفه را می دهد یعنی علاوه بر ارسال پیامک قابلیت دریافت نیز دارا می باشد و اینگونه تعامل شکل گرفته با مخاطبان باعث تسریع در رسیدن به اهداف می شود. یک پنل اس ام اس باید ارائه دهنده هوشمند پنل اس ام اس تبلیغاتی و خدماتی، پنل پیامکی با قابلیت ارسال منطقه ای، کدپستی، مشاغل، BTS، پیام صوتی، سامانه پیامکی همراه با وب سرویس ویژه برنامه نویسان و ارسال به بلک لیست باشد.

پیامک های انبوه را می توان تقسیم کرد: پیامک های عمده فروشی - پیام هایی که از شرکت های فروشنده ارسال می شوند پیامک های خرده فروشی - پیام هایی که از مشتریان نهایی مانند فیس بوک ، گوگل و غیره تولید و ارسال می شوند. پیام های پیامکی به صورت عمده خریداری و ارسال می شوند ، بنابراین اصطلاح پیام کوتاه انبوه است بهترین استفاده بود زیرا این سرویس بلافاصله توصیف می کند. از آنجا که پیام ها به صورت عمده خریداری می شوند ، قیمت آنها بسیار کمتر از پیامک های متداول است که برای ارتباط شخصی با افراد دیگر در تلفن همراه استفاده می شود. در عین حال ، پیامک انبوه ارزان تر و به طور قابل توجهی موثرتر از بازاریابی ایمیلی است.

علاوه بر این که به صورت گسترده و معمول از پیام های انبوه استفاده می شود، برخی از اصطلاحات مانند خدمات پیام کوتاه تجاری یا پیام کوتاه حرفه ای استفاده می کنند که هر دو هسته اصلی این سرویس تلفن همراه را توصیف می کنند. این نوع سرویس پیام کوتاه برای آژانس های تبلیغاتی و بازاریابی ، خرده فروشان ، مشاغل B2B ، موسسات مالی ، بانک ها ، شرکت های مسافرتی و آژانس ها یا هر نوع تجارت/سازمانی که می خواهد لیست مشتری ایجاد کند تا بتواند به طور منظم به آنها اطلاع داده و آنها را مطلع کند ، ایده آل است. این عمل به هر یک از آنها در کسب وفاداری مشتری کمک می کند. در همان زمان ، سرویس پیام رسانی پیامکی انبوه قابلیت کاربران خود را برای برقراری ارتباط سریع با تعداد زیادی از افراد فراهم می کند ، بنابراین می توان از آن در "خارج" (کمپین های بازاریابی ، اطلاع رسانی به مشتریان از معاملات و تبلیغات ، مسابقات و غیره) یا "داخلی" استفاده کرد. (در داخل شرکت ، برای ارسال اعلان به کارمندان).

زیبایی پیامک انبوه نهفته است ، در واقع استفاده از آن بسیار آسان است. شما فقط باید ارائه دهنده پنل اس ام اس خود را انتخاب کنید ، حساب خود را ایجاد کنید ، لیست مشتریان خود را بارگذاری کنید ، پیام متنی را که می خواهید بفرستید ارائه دهید و فقط روی "ارسال" کلیک کنید و تمام. فقط در عرض چند ثانیه ، مشتریان شما به روزرسانی را که برای آنها ارسال کرده اید دریافت می کنند. و دسترسی آنلاین به آمار و گزارش ها را در زمان واقعی دریافت خواهید کرد که به شما کمک می کند نتایج را مرور کنید تا در آینده تصمیمات موفق بازاریابی بگیرید.

نظرات(0) تعداد بازديد : 589
چهارشنبه 12 شهریور 1399 -
پنل پیامکی؛ ابزار جذاب بازاریابی در دنیای امروز
پنل پیامکی؛ ابزار جذاب بازاریابی در دنیای امروز

امروزه روشهای مختلف زیادی برای ارسال پیامک وجود دارد که فارغ از اینکه از iPhone یا Android استفاده می کنید ، احتمالاً از چندین برنامه پیام کوتاه استفاده کرده اید. SMS مخفف سرویس پیام کوتاه است. در دهه 1980 اختراع شد و در استاندارد GSM 1985 تعریف شد ، این یکی از قدیمی ترین فن آوری های پیام کوتاه است. همچنین گسترده ترین روش مورد استفاده ارتباطی در حال حاضر است.

مردم این روزها مقدار قابل توجهی از وقت را در تلفن های خود می گذرانند: یک فرد بزرگسال آمریکایی تقریباً هر روز از یک دستگاه تلفن همراه استفاده می کند. از آنجایی که بیشتر این زمان برای ارسال پیام کوتاه صرف شده است ، بسیاری از مشاغل به درستی تصور کرده اند که پیامک یکی از کانالهای مؤثر برای دستیابی به مشاغل جدید و مشتریان جدید است. مردم به سادگی ترجیح می دهند با متن به ارتباط با مشاغل بپردازند. نرخ باز شدن و پاسخ بالاتر  90٪ و کل پیام های متنی در طی 3 ثانیه خوانده می شوند - بازاریابی پیامکی را جذاب تر می کند ، خصوصاً هنگامی که در زمینه خدمات به مشتری استفاده می شود. به عنوان مثال ، بیمارستان ها و درمانگاه ها با موفقیت از پیام کوتاه برای ارسال هشدار و یادآوری قرار ملاقات استفاده می کنند. و شرکت های تجارت الکترونیکی و لجستیک از آن استفاده می کنند تا اعلان های تحویل را به مشتریان ارائه دهند.

برای سوالات متداول کانال خدمات مشتری ، بسیاری از مشاغل به گردش کار خودکار اتکا کرده و درخواست های حساس تری را به نمایندگان خدمات مشتری مشتری تحویل می دهند. لازمه بهره بردن از بازاریابی پیامکی ارسال انبوه پیامک تیلیغاتی و خدماتی است. شما برای ارسال انبوه bulk اس ام اس نیازمند پنل پیامکی می باشید. پنل پیامکی این امکان را به شما می دهد که برای تعداد زیادی از مخاطبانتان اس ام اس از نوع تبلیغاتی یا خدماتی ارسال کنید آن هم در مدت زمان کوتاه و با هزینه ای کم، پیامک موردنظرتان را به مخاطبان شما ارسال کند. در این حالت کار هوشمندانه استفاده از پنل پیامکی است.

پنل پیامکی که به آن پنل اس ام اس هم می گویند، نرم افزاری در فضای اینترنت است که شما را قادر می سازد تا به مخاطبان و لیست شماره هایی که دارید پیامک تبلیغاتی یا خدماتی ارسال کنید. پیامک تبلیغاتی یا خدماتی شما میتواند معرف بیزینس شما، یادآوری انجام کاری، معرفی محصول جدید و ... باشد. ویژگی حائز اهمیت درباره ی پنل اس ام اس آن است که به شما اجازه ی زمان بندی برای ارسال و مدیریت پیام را می دهد.

استفاده از خدمات پنل اس ام اس برای کسب و کارها یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی است. با استفاده از محبوب ترین شکل ارتباط دو طرفه شخص به فرد با کدهای طولانی ، این برنامه های پیام کوتاه می توانند مشتری های جدیدی را برای شغل شما جذب کنند، وفاداری به برند را توسعه دهند و فروش را با سطح بالاتر حفظ کنند، سرویس را بهتر و ROI افزایش دهند. مزایای استفاده از پنل پیامکی عبارتست از:

نرخ باز شدن بالاتر در مقایسه با ایمیل ها، مقرون به صرفه تر از سایر کانال های بازاریابی ، مانند خرید تبلیغات در فیس بوک، دستیابی به مشتری از طریق کانال که می دانید قبلاً از تقویت ارتباطات شخصی استفاده می کنند، بیشتر از روش ارتباط مستقیم و شخصی استفاده می شود، که منجر به وفاداری بیشتر مارک تجاری می شود. مشتریان خود انعطاف پذیر و قابل تنظیم؛ پیام های متنی را با هم مخلوط و مطابقت دهید تا موارد مختلفی را برای تجارت خود ترویج دهید.

نظرات(0) تعداد بازديد : 102
یکشنبه 02 شهریور 1399 -
چطور اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنیم؟
چطور اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنیم؟

بازاریابی پیامکی ، که به معنای بازاریابی خدمات پیام کوتاه است ، یک استراتژی است که به مشاغل امکان می دهد پیام ها را از طریق متن به مشتریان ارسال کنند. به عبارت دیگر ، بازاریابی پیامکی به سادگی به پیام رسانی ارسال می شود. مشاغل می توانند برای افزایش آگاهی از برند ، افزایش تعامل و حتی خلق فروش پیام های متنی به مشتریان ارسال کنند. چطور اس ام اس تبلیغاتی ارسال کنیم؟

3 مزیت برتر بازاریابی پیامکی
در حالی که برخی بازاریاب ها فکر می کنند بازاریابی پیامکی مرده است ، ترجیح می دهند از ارتباط با بازاریابی ایمیل برای ارتباط با مشتریان خود استفاده کنند ، بسیاری از مزایای بازاریابی پیامکی وجود دارد که نمی توان آنها را نادیده گرفت ، از جمله:

1. سریع تحویل همانند رعد و برق بازاریابی پیامک ها به گوشی مخاطبان است. وقتی پیام متنی ارسال می کنید ، سریعاً تحویل داده می شود. به همین دلیل می توانید پیام های حساس به زمان مانند فروش لحظه ای و تبلیغات مرتبط با رویداد ارسال کنید.

به عنوان مثال ، شما می توانید برای کاربران به حداکثر رساندن فروش برای آن روز ، یک پیام را در Cyber Monday ارسال کنید. بنابراین ، هنگامی که دکمه "ارسال" را فشار می دهید ، صدها کاربر بلافاصله پیام شما را دریافت می کنند. علاوه بر این ، مردم همیشه تلفن های خود را با خود دارند و این شانس را نشان می دهند که پیام شما به محض تحویل مشاهده می شود. در حقیقت 90٪ پیام های پیامکی در 3 دقیقه اول خوانده می شوند.

2. نرخ باز شدن بسیار بالاتر. وقتی که کاربران پیام بازاریابی از طریق ایمیل دریافت می کنند ، باید صندوق ورودی خود را "بررسی" کنند. این به معنای دریافت یک اعلان ، باز کردن یک برنامه تلفن همراه و اسکن پیام از طریق صندوق ورودی آنها است. و با وجود بسیاری از اعلان های ایمیل و رسانه های اجتماعی به صورت روزانه ، کاربران احتمالاً آنها را نادیده می گیرند. اما ، با بازاریابی پیامکی ، بلافاصله کاربران با اطلاع رسانی متنی از پیام جدید مطلع می شوند. از آنجایی که افراد معمولاً از دوستان و خانواده خود متن دریافت می کنند ، این اعلان ها کمتر مورد توجه قرار می گیرند.

به علاوه ، اکثر تلفن ها قطعه ای از پیام های متنی را درست روی صفحه نمایش می دهند. بازاریابی پیام کوتاه شخصی تر است و از سایر اعلان ها متمایز است و باعث می شود بازاریابی پیامکی نسبت به سایر کانال های بازاریابی نرخ باز بالاتر داشته باشد. نرخ باز پیامک چیست؟ خوب ، در سال 2018 آنها به اندازه 98٪ بودند! در مقایسه با بازاریابی ایمیل با نرخ باز تنها 20٪ ، بازاریابی پیامکی ایمیل را از آب بیرون می کشد. نرخ باز خوب برای موفقیت کمپین بازاریابی پیامکی شما مهم است. اگر کاربران به هیچ وجه پیام های شما را باز نمی کنند ، در اصل وقت خود را تلف کرده اید.

3. نرخ پاسخگویی بالاتر
 پیام های بازاریابی پیامکی نه تنها توسط کاربران بیشتر باز می شود بلکه میزان پاسخ دهی بالاتری نیز دارند. میانگین پاسخ برای بازاریابی پیامکی 45٪ است. اگر پیام های بازاریابی پیامکی شما مؤثر است ، می توانید میزان پاسخ شما را نشان دهد. به عنوان مثال ، اگر یک پیام خاص دارای میزان پاسخگویی کم باشد ، می توانید پیام خود را نیشگون بگیرید و دوباره آن را ارسال کنید. اگر بار دیگر کاربران بار دوم پاسخ دهند ، می دانید که در مسیر صحیحی قرار دارید. به علاوه ، نرخ پاسخ بالاتر می تواند منجر به فروش بیشتر شود. برای بسیاری از مشتریان ، دریافت متون روش ارجح برای برقراری ارتباط است. و 70٪ از مشتریان می گویند که پیامک روش خوبی برای جلب توجه مشاغل است. با برقراری ارتباط با مشتریان به روشی که می خواهید ، مشاغل شما احتمالاً شاهد تعامل و پاسخی هستند. گذشته از این 3 مزیت عالی ، بازاریابی پیامکی نیز مقرون به صرفه است و به راحتی قابل تنظیم است. اکنون که مزایای بازاریابی پیامکی را می دانید ، اگر می خواهید کمپین های بازاریابی موفقیت آمیز پیامکی ایجاد کنید ، باید درست آن را انجام دهید.

نظرات(0) تعداد بازديد : 123
چهارشنبه 22 مرداد 1399 -
خرید پنل اس ام اس چه مزایایی دارد؟
خرید پنل اس ام اس چه مزایایی دارد؟

در سال 2020 کانال های بازاریابی بیشتری نسبت به گذشته وجود دارد ، بنابراین انتخاب روش مناسب برای تجارت شما می تواند مشکل باشد. روشهای سنتی از قبیل چاپ و تلویزیون همچنان پر هزینه هستند ، در حالی که تبلیغات تلفن همراه و ایمیل بر ضد فیلترها و فیلترهای اسپم عمل می‌کنند. خرید پنل پیامکی و ارسال اس ام اس آنلاین به دلیل نرخ باز شدن 98 درصدی و همچنین نرخ تبدیل زیاد و امکان تقویت کانالهای دیگر، به یکی از مؤثرترین پلتفرم های بازاریابی تبدیل شده است.

هم اکنون مشاغل بیشتری به پیام کوتاه، به عنوان انتخاب مورد نظر خود در زمینه بازاریابی  موبایلی روی آورده اند. کوکا کولا اکنون 70٪ از بودجه بازاریابی موبایل خود را صرف خدمات پیامکی می کند. خرید پنل اس ام اس و ارسال پیامک از طریق سامانه پیامکی آنلاین برای دستیابی به مخاطبان جوان بسیار مؤثر است. یک مطالعه انجام شده توسط OneReach نشان داد که 85٪ از دانشجویان اس ام اس را به عنوان گزینه خدمات مشتری ترجیح می دهند. نرخ بالای در بین این مخاطبان جوان نشان می دهد که احتمالاً اثربخشی بازاریابی پیامکی همچنان در حال رشد است.

میزان پاسخگویی 45٪ برای پیام های پیامکی وجود دارد (ایمیل فقط 8٪)، اما مهمتر از آن، تعامل با این متون نیز به طور قابل توجهی بیشتر از سایر ابزارهای بازاریابی است. FunMobility بعد از انتقال به سرویس پیامکی انبوه، 36٪ نرخ کلیک را ثبت کرد در حالی که نرخ کلیک از طریق ایمیل تنها 3.4٪ است.

مطمئنا خرید پنل اس ام اس با معضل هایی همراه است , اولی گام برای خرید پنل پیامکی فهم نیاز خودتان است مثلا در صورتی قصد ارسال انبوه و تعداد بالای اس ام اس تبلیغاتی یا این که خدماتی دارید خوبتر است از پنل پیامکی بزرگتر و حرفه ای تر با تعرفه ارسال کمتر به کار گیری فرمائید با این فعالیت در هزینه پرداختی شما صرفه جویی شگرفی صورت می‌گیرد . تفاوت تعرفه پنل های ارائه دهنده پنل اس ام اس در کیفیت ارسال پیام کوتاه و نوع پشتبانی از کاربرانشان است . به این ترتیب هنگام خرید پنل پیامکی حتما کیفیت ارسال اس ام اس و پشتیبانی را مقدم بر تعرفه ارسال پیام کوتاه بدایند تا مبتلا زیان نشوید .

با خرید پنل پیامکی به هدف های ذیل  دست مییابید : مقرون به صرفه: اس ام اسهای متنی انبوه شایسته ترین روش برای پرورش و گسترش کسب و کارتان است، عامل آن نیز نرخ گشوده شدن ۹۸ % اس ام اس های تبلیغاتی است. گزارش ارسال دقیق: پیامک های متنی انبوه خویش را ارسال نمائید و با به کارگیری از ابزارهای قوی پیگیری ارسال پیام کوتاه در پنل پیامکی خویش , به صورت آنی گزارشات ارسال و تحویل پیام کوتاه اخذ نمائید . تقویت وفاداری مشتری: مشتریان خویش را درگیر نمائید , در رابطه تبلیغات خویش آگهی نمایید تا به نرخ حداکثر ۷۰ % پاسخگویی مشتریان دست یابید. از سرویس ها پیام کوتاه انبوه برای ارائه اسم برند خویش به کار گیری فرمایید و آن را در پخش کنید . ارتقا فروش: با ارسال پیامک به مشتریان , میزان فروش خویش را تا 50 % ارتقاء دهید و به آن‌ها راجع به تولیدها یا این که سرویس ها تازه خود , تخفیف ها , رویداد ها , پیشنهادات و… اطلاع دهید.

 

نظرات(0) تعداد بازديد : 424
سه شنبه 10 تیر 1399 - موضوع: گوناگون تکنولوژی , خواندنی ,
دولت روسیه به دنبال ممنوعیت ویندوز و دریافت مالیات بیشتر از اپل و گوگل است
دولت روسیه به دنبال ممنوعیت ویندوز و دریافت مالیات بیشتر از اپل و گوگل است

 

دولت روسیه به دنبال ایجاد ممنوعیت در استفاده از مایکروسافت ویندوز است و قصد دارد مالیات شرکت های فن‌آوری خارجی را افزایش دهد تا کمپانی هایی نظیر گوگل از این کشور رانده شوند. همچنین گفته شده که این کشور در تلاش است تا یک سیستم عامل بومی را ارائه کند، تا به این شکل شرکت های فن‌آوری محلی را به رشد بیشتر تشویق کند و مراقبت بیشتری بر روی اینترنت کاربران داشته باشد.

ممکن است  فکر کنید که با مسئله‌ای دور از ذهن رو به رو هستیم و موارد یاد شده تنها در حد یک شایعه هستند. اما ما می‌توانیم به شما اطمینان دهیم که تمامی این نقطه نظر ها وافنی هستند. چرا که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و یکی از مقامات این کشور به اسم German Klimenko طی مصاحبه‌ای که اخیرا انجام شده اشاره‌ای مستقیم به این موضوع داشته اند. این مقام دولت روسیه، تارضایتی خود را ابراز کرده، چرا که اعتقاد دارد شرکت های فن‌آوری خارجی بر خلاف شرکت های محلی، هیچ مالیاتی به دولت پرداخت نمی‌کنند.

 

نظرات(3) تعداد بازديد : 173
جمعه 23 بهمن 1394 -
ليست صفحات
تعداد صفحات : 23

موضوعات

Category

میزکار

Panel
ورود کاربران


عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد

لینک دوستان

Links

جستجو

Search

آخرین کاربران

Recent User
درباره سایت
گجت نیوز | آخرین اخبار گجتی روز دنیا ...
به سایت ما گجت نیوز خوش آمدید ! سایتی که در آن آخرین اخبار تکنولوژی روز دنیا را در آن قرار میدهیم و همچنین بهترین بازی ها و برنامه ها را برای دانلود برای شما به نمایش در می آوریم امید وارم که دانلودی های خوبی باشند و شما از آنها استفاده کنید . من و تمــام نویســندگان آرزومندیم لحظات خوبی در سایت ما سپری کنید ! در سمت راست همین متن مـراحل فعالیت در ســایت ما ونشـــان داده شده اســت . با اســــتفاده از این تصـــاویر می توانید به راحتی در سایت ما فعالیت کنید و همچنین با نظراتتان و شرکت در نظر سنجی که در سایت میگذاریم به ما دل گرمی ببخشید. لحضات خوبی را برای شما آرزومنیدم . مصطفی مدیر سایت ...
آمار
آمار مطالب و اطلاعات شما
  • مجموع مطالب :112 پست
  • کل نظرات :5
  • آی پی شما :18.206.13.203
  • مرورگرشما :
  • سیستم عامل شما :
  • امروز :شنبه 11 آذر 1402

آمار و اعضای سایت
وبسایت ما امروز 36 بازدید داشته است . در حال حاضر 1 کاربر در وبسایت ما آنلاین میباشند . بازدید کل وب 36,767 می باشد . تا کنون 8 عضو در سایت ثبت نام کرده اند . ورودی گوگل امروز وب0 میباشد. بازدید این ماه وبسایت 39 می باشد. بازدید دیروز سایت 3 تعداد و ورودی گوگل دیروز 0 تعداد می باشد. آي پي امروز 2 نفر و آي پي ديروز 1 نفر می باشد. این هفته 170 کاربر از سایت ما دیدن کرده اند که بازدید سال سایت تا بدین لحظه 4,913 نفر می باشد.
نظر سنجی
بیشتر دوست دارید در گجت نیوز چه چیزی را تماشا کنید ؟

آیا از سایت گجت نیوز سایت خبری تکنولوژی و فناوری روز دنیا راضی هستید؟

تبادل لینک هوشمند
تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان گجت نیوز | آخرین اخبار گجتی روز دنیا ... وآدرس http://mostafaf7t.rozblog.com لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

عنوان :
آدرس :
کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد
§قــالب گــراف§
قالب گراف وبسایتی پراز قالب های
زیبا و حرفه ای ومخصوص وبلاگها
WWW.GHALEBGRAPH.IR
§یار گمنام§
یارگمنام رسانه ای فرهنگی مذهبی
به همراه مقالات و فایل های گرافیکی مذهبی
WWW.YARGOMNAM.IR
§عنوان سایت شما§
چند سطری در مورد سایت شما
برای سفارش تبلیغات کلیک کنید.
WWW.YourSite.IR
§عنوان سایت شما§
چند سطری در مورد سایت شما
برای سفارش تبلیغات کلیک کنید.
WWW.YourSite.IR