آخرین اخبار سایت :
سفارش تبلیغ
سفارش تبلیغ
سفارش تبلیغ
سفارش تبلیغ
بازاریابی پیامکی از طریق پنل اس ام اس مدرسه و دانشگاه را از دست ندهید
بازاریابی پیامکی از طریق پنل اس ام اس مدرسه و دانشگاه را از دست ندهید

روش های زیادی وجود دارد که در آن مدارس و دانشگاه ها می توانند از بازاریابی پیامکی استفاده کنند. بدون شک می تواند ارتباطات داخلی و خارجی را سریعتر و آسان تر کند و البته در مقایسه با ارسال نامه ها یا بروشورها بسیار سازگارتر با محیط زیست باشد. بازاریابی پیامکی از طریق پنل اس ام اس مدرسه و دانشگاه نه تنها می تواند پیام های مهم را بلافاصله به والدین یا سرپرستان، بلکه به معلمان و دانش آموزان دبیرستان ، کالج یا دانشگاه برساند.

بلکه از طریق بازاریابی پیامکی می توان برای پیشبرد رویدادهای مدرسه مانند رویدادهای جمع آوری کمک های مالی ، فعالیت های خانواده PTA و نمایش ها و نمایش های مدرسه برای دانش آموزان ، والدین و رهبران جامعه در هیئت مدیره مدرسه استفاده کرد. آگاهی بیشتر باید منجر به حضور بیشتر شود و بازاریابی پیامکی ابزاری عالی برای ارسال اطلاعات حساس به زمان است. به عنوان مثال ، یک یادآوری روزانه می تواند به سرعت و به آسانی ارسال شود تا به افزایش مشارکت و فروش بالقوه بلیط کمک کند.

همچنین می توان از بازاریابی پیامکی از طریق پنل اس ام اس مدرسه و دانشگاه برای پیشبرد روزهای باز بودن مدرسه و قرارملاقات با والدین استفاده کرد. مدارس متوسطه ممکن است اطلاعات تماس والدین را (با اجازه آنها) از طریق مدارس ابتدایی محلی بدست آورند. از اینجا آنها می توانند خانواده های مربوطه را که کودکانی به سال آخر خود نزدیک می شوند ، هدف قرار دهند و تاریخ و زمان روز بازبودن بودن مدارس را به آنها اطلاع دهند.

دانشگاه ها می توانند همین کار را با مدارس متوسطه نزدیک به خود انجام دهند. همه مدارس نیز می توانند از یادآوری های قرار ملاقات والدین استفاده کنند. این موارد را می توان روزانه ارسال کرد تا برنامه ریزی دقیق و جریان والدین از طریق مدرسه تا آنجا که ممکن است مرتبط باشد.

روش های دیگر استفاده از پنل اس ام اس مدرسه و دانشگاه برای ارسال پیامک انبوه می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • یادآوری های روز شروع مدرسه یا دانشگاه
 • اطلاع دانش آموزان و والدین از تعطیلی مدارس (ترکیدن لوله ها ، روزهای برف و غیره)
 • ارسال نتایج آزمون و دوره
 • مطلع شدن از زمان آماده بودن پوشه های دوره های دانشجویی برای جمع آوری به دانشجویان
 • اطلاع دادن به والدین هنگام ارائه گزارش
 • تأخیر یا تغییر در حمل و نقل ازخانه
 • اطلاعیه های ویژه
شماره تلفن همراه والدین هنگام پر کردن فرم تماس اضطراری جمع آوری می شود ، همچنین می توان شماره دانش آموزان را همزمان جمع کرد. برای ساده سازی کارها ، حتی می توانید یک شماره کد کوتاه برای دانش آموزان تنظیم کنید تا در یک کلمه کلیدی متن ارسال کنند (برای آنها رایگان است) تا بتوانید پایگاه داده ای از شماره آنها را آماده کنید تا آنها را در جریان رویدادهای مدرسه و اعلامیه های مهم قرار دهد.

همانند سایر کمپین های بازاریابی پیامکی ، پیام ها همیشه باید ارزش افزوده داشته باشند و زیاد تکراری نباشند تا مردم را آزار ندهد در غیر این صورت آنها از دریافت پیام های شما انصراف می دهند. بازاریابی پیامکی از مدرسه تا خانه ابزاری عالی برای ارتباطات سریع در عصر ارتباطات پیام کوتاه و هوشمند تلفن های هوشمند است.
نظرات(0) تعداد بازديد : 123
سه شنبه 18 آذر 1399 -
در مورد ارسال خودکار پیامک یادآوری اقساط بیشتر بدانید
در مورد ارسال خودکار پیامک یادآوری اقساط بیشتر بدانید

پیامک ابزاری اساسی برای سازمان امور مالی و بازاریابی، موسسات مالی و بانک ها و بیمه ها و وام دهندگان است تا روابط با مشتری را قوی تر کرده و از دیرکرد پرداخت وام جلوگیری کند. هشدار پیام کوتاه به مشتریان اجازه می دهد تا زمان از سررسید اقساط صورتحساب خود را بدانند. بنابراین این یکی از ساده ترین ویژگی های قابلیت پیام کوتاه یادآوری پرداخت اقساط است.  پنل اس اس ام اس توانایی ارسال یک پیام کوتاه ساده به مشتری را دارد و به آنها اطلاع می دهد که فاکتورشان پرداخت نشده و معوقه دارد. این ویژگی برای همه موارد ، از قبیل پرداخت نشده تلفن ، فاکتور خرید محصول / خدمات ، آب و برق و صورتحساب بدنسازی تا یادآوری اینکه مشتری آخرین اقساط خود را فراموش کرده است. ارسال خودکار پیامک یادآوری پرداخت اقساط همچنین یک عنصر مهم شخصی سازی را ارائه می دهد ، آن هم این است که به شما امکان می دهد متن نوشتاری خود را ایجاد کنید تا در پیام یادآوری خودکار گنجانده شود، که ممکن است شامل ارائه شماره تماس یا آدرس ایمیل باشد تا بتوانند مستقیماً هرگونه پرداخت را با مشتری در میان بگذارند. نماینده خدمات حتی می توانید یک لینک کوتاه شده URL به درگاه پرداخت وب سایت خود اضافه کنید، به مشتری اجازه می دهید تا بلافاصله قبض بدهی خود را با کارت بانکی پرداخت کند.

در کسب و کارها حفظ روابط قوی با مشتریان یک بخش اساسی برای پیشرفت در صنعت مالی است (مانند سازمان های خدمات ، بانک های تجاری ، بانک های خرد ، شرکت های تعاونی و بیمه ها و غیره). به همین دلیل است که همه امکانات مربوط به ارسال پیامک یادآوری اقساط را در یک سامانه پیامکی ارائه می شود که برای کمک به شما در یافتن ، توسعه و غنی سازی روابط تجاری با مشتریان ، اعضا و شرکای تجاری خود با پیام کوتاه طراحی شده است. می توانید یادآوری های صورتحساب و مجموعه را ارسال کنید ، از الگوهای پیام از پیش ساخته شده و امضای الکترونیکی پیام کوتاه استفاده کنید. این می تواند در نرم افزار یا وب سایت موجود شما با API ساده ما ادغام شود تا فرآیند هنگام پرداخت به صورت خودکار انجام شود. مشتریانی که فاقد سیستم موجود هستند نیز می توانند تیم توسعه حرفه ای ما را درگیر توسعه یک سیستم ساده یا ترکیبی برای پاسخگویی به نیازهای سفارشی خود کنند.

نمونه پیامک یادآوری پرداخت اقساط و بدهی

شرکتی که نیاز به ارسال یادآوری های محترمانه برای پرداخت بدهی مشتریان خود دارند ، می تواند از الگوهای زیر استفاده کند. این امر بیشتر در بین شرکتهای بیمه ، موسسات مالی و سایر سازمانها دیده می شود.

یادآوری سررسید بیمه

بیمه نامه پزشکی LEM48545H شما منقضی شده است. برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید

یادآوری طرح پرداخت

وام شما هنوز معوق است. امروز با ما تماس بگیرید تا درباره گزینه های جدید پرداخت بحث کنیم

یادآوری فاکتور پرداخت نشده

آخرین پرداخت شما برای فاکتور 255274 هنوز در انتظار است. لطفاً سریعاً پرداخت را انجام دهید یا با این شماره 08095029999 با ما تماس بگیرید

یادآوری سررسید وام

لطفاً مبلغ اقساط ماهانه خود را برای حساب IS45397475 پرداخت کنید.

یادآوری وام پیش فرض

وام شماره 87112594 شما اکنون پیش فرض است. فوراً با ما تماس بگیرید تا در مورد گزینه های دیگر بحث کنیم. 

نظرات(0) تعداد بازديد : 106
دوشنبه 10 آذر 1399 -
در مورد پنل اس ام اس پزشکان بیشتر بدانید
در مورد پنل اس ام اس پزشکان بیشتر بدانید

صنعت بهداشت و درمان نقش مهمی در جامعه بازی می کند، ارتباط فوری بین ارائه دهنده و بیمار ضروری است، چه راهی بهتر از ارتباط از طریق پیامک برای برقراری ارتباط با بیماران. این یک ابزار شخصی و موثر است که به شما امکان می دهد با بیماران خود روابط طولانی مدت برقرار کنید و در عین حال سطح رضایت بیماران را نیز بالا نگه دارید. پنل اس ام اس پزشکان می تواند برای هر ارائه دهنده خدمات بهداشتی مانند پزشکان، بیمارستان ها، دندانپزشکان و غیره مفید باشد. تلاش برای برقراری ارتباط با هر بیمار در مورد قرار ملاقات ها، ساعات کار کلینیک، هشدارهای خبری ، صورتحساب و غیره اغلب دشوار و وقت گیر است.  پنل اس ام اس پزشکان را می توان به روش های مختلفی استفاده کرد:

یادآوری قرار ملاقات

نوبت دهی های از دست رفته یکی از بزرگترین مشکلات اکثر کلینیک ها است، این امر می تواند از نظر مالی کلینیک شما را تحت تأثیر قرار دهد زیرا پزشکان وقت خود را برای این کار اختصاص می دهند. پیام کوتاه یک روش موثر برای برقراری ارتباط با بیماران شما فقط با ارسال یادآوری های ملاقات شخصی است،  یادآوری های قرار ملاقات را می توان از قبل با استفاده از قابلیت زمانبندی پنل اس ام اس پزشکان برنامه ریزی کرد، علاوه بر اینکه در وقت صرفه جویی می شود و به کارکنان اجازه می دهد تا در زمینه های دیگر تجارت تمرکز کنند.

ساعات شروع و پایان

در مواقع خاص مانند تعطیلات کریسمس و تعطیلات بانکی ، ساعات کار و تعطیلات معمولاً تا حدی متفاوت از روز کاری 9 الی 17 است. پیام کوتاه یک روش عالی برای برقراری ارتباط با بیماران است ، شما می توانید به راحتی به همه بیماران یک پیام انبوه ارسال کنید و آنها را در مورد ساعات جدید باز و بسته اطلاع دهید.

اطلاعیه ها

یکی دیگر از روشهای عالی برای استفاده از سامانه پیامکی پزشکان برای کلینیک شما، اعلامیه درمورد ویروس های فصلی، ویروس آنفولانزا، اشکال استفراغ زمستانی و غیره است. اقدامات احتیاطی را می توان از طریق متن ارسال کرد و همچنین اقدامات لازم در هنگام ابتلای بیمار به ویروس مشترک. با این کار بیماران خود را همیشه مطلع می دانند و از هیچ چیز مهمی غافل نمی شوند.

پیشنهادات / تبلیغات ویژه

اگر کلینیک مراقبت های بهداشتی شما خدماتی از جمله، فیزیوتراپی یا ارتودنتیست و غیره را ارائه می دهد، می توانید پیشنهادات یا تبلیغات ویژه ای ارسال کنید تا اطمینان حاصل شود که همه بیماران از این موضوع آگاه هستند. چگونه این کار را انجام می دهید؟ به آسانی با استفاده از پنل پیامکی و ارسال پیام متنی انبوه برای بیماران شماست که آنها را از پیشنهاد/تبلیغ ویژه شما آگاه می کند. مزیت اصلی ارسال پیام کوتاه به صورت انبوه این است که این افراد، افرادی هستند که می خواهند از شما بشنوند و مطمئن هستید که مخاطبان مناسب را در عرض چند دقیقه هدف قرار می دهید. بازاریابی پیامکی همچنین به شما این امکان را می دهد تا مشتری های جدیدی را با ارائه چیزی با ارزش برای آنها جذب کنید، این اطمینان می دهد که آنها در لیست بازاریابی پیامکی شما شرکت می کنند.

چک آپ

سلامتی شما بسیار مهم است ، لازم است هر شش ماه فقط برای معاینه به پزشک یا دندانپزشک مراجعه کنید. معمولاً این مورد را بیماران به خاطر نمی آورند بنابراین ارسال پیام کوتاه خودکار از طریق سامانه پیامکی پزشکان به بیماران یادآوری می کند که باید تحت معاینه قرار بگیرند ، این نیز یک روش عالی برای پیشبرد اهداف در کلینیک شماست.

نکات بهداشتی هفتگی

ارسال نکات بهداشتی هفتگی به بیماران راهی عالی برای کمک به ایجاد یک رابطه قوی است. پیام های کوتاه نوعی ارتباط شخصی است که به طور منظم کلینیک شما را در ذهن بیماران نگه می دارد.

پنل اس ام اس پزشکان یک روش ایده آل برای برقراری ارتباط به موقع با بیماران است، این امر به شما در صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های کلینیک کمک می کند، کارکنان شما نیازی به تلفن برای تایید قرار ملاقات ها ندارند یا مجبور به ارسال ایمیل به همه بیماران نیستند. پیام کوتاه همچنین به ایجاد آگاهی در جامعه کمک می کند. مزیت اصلی استفاده از اس ام اس آن است که می توانید تضمین کنید پیام بدون توجه به اینکه کجا هستند به دست بیماران برسد. این روش با کاهش مدیریت و ارسال ، باعث صرفه جویی در هزینه و همچنین زمان شما می شود.

نظرات(0) تعداد بازديد : 139
شنبه 17 آبان 1399 -
خرید پنل اس ام اس؛ پیشنیاز اساسی استفاده از سامانه پیامکی
خرید پنل اس ام اس؛ پیشنیاز اساسی استفاده از سامانه پیامکی

در عصری که تلفن های همراه تعدادشان بیشتر از مردم سراسر جهان است، تعجب آور نیست که یاد بگیریم تلفن همراه به عنوان یک کانال ارتباطی یکی از همه گیرترین هاست. بد نیست اگر بگوییم بازاریابی پیامکی انبوه بهترین زمان خود را سپری می کند. بیش از یک دهه است که بازاریابی پیامکی بخش اصلی از استراتژی های بسیاری از مشاغل بزرگ است. با این حال، به طور مداوم به عنوان یکی از مستقیم ترین و موثرترین کانال های ارتباطی موجود در بازار امروز، محبوبیت پیدا کرده است. اما، دقیقاً بازاریابی پیامکی انبوه چیست؟ و چگونه شرکت های موفق از آن برای بهبود شیوه های ارتباطی خود استفاده می کنند؟

جهت ارسال و دریافت پیام کوتاه به صورت انبوه، نرم افزاری موردنیاز است. این نرم افزار می تواند تحت وب به صورت آنلاین داخل یک وب سایت باشد که کاربر با داشتن یک حساب کاربری از آن استفاده کند یا یک نرم افزار تحت سیستم عامل باشد که در هر صورت نیازمند اتصال به اینترنت است. نام این نرم افزارهای تحت وب برای ارسال پیامک و دریافت آن، سامانه پیامکی است. سامانه پیامکی یا سامانه پیام کوتاه ابزاری برای ارسال سریع پیامک های تبلیغاتی، یادآوری ها، پیشنهادهای تبلیغاتی، مسابقات و تأییدات رزرو یا پشتیبانی از مشتری است. برای دریافت و ارسال اس ام اس های انبوه، سامانه ارسال پیامک نیاز است. با سامانه اس ام اس انبوه شما قادر به ارسال انبوه اس ام اس تبلیغاتی و اطلاع رسانی هستید.

بازاریابی پیامکی انبوه نوعی ارتباط جمعی است که به صاحبان مشاغل اجازه می دهد از طریق فناوری تلفن همراه با مخاطبان خود تعامل برقرار کنند. به زبان ساده ، پیام های متنی ساخته می شوند و به پایگاه داده ای از شماره تلفن ها، مطالبی با محتوای بازاریابی، اغلب با تبلیغ ویژه یا پیشنهاد به موقع، ارسال می شوند.

در حالی که پیامک های انبوه توسط شرکت ها به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی بطور منظم مورد استفاده قرار می گیرد ، استفاده از این سرویس برای برقراری ارتباط با کارمندان، سهامداران و مشتریان به روش های مختلف نیز امری عادی است. اینکه پیامک برای هشدارها و یادآوری ها، تأییدها، گذرواژه های یکبار مصرف، احراز هویت دو عاملی و موارد دیگر استفاده شود، سادگی و کارایی پیامک های انبوه به نفع مشاغل و مشتریان را نشان می دهد.

چرا خرید پنل اس ام اس، لازمه ی شروع بازاریابی پیامکی انبوه است؟

مشاغل در حال یافتن مزایای استفاده از پیامک انبوه برای جلب نظر مشتریان هستند که بی پایان است. از دیدگاه مالی، پیامک انبوه یکی از ارزان ترین راه ها برای برقراری ارتباط با صدها، هزاران و حتی میلیون ها مشتری است، مهم نیست که در کجای دنیا قرار دارند. با در نظر گرفتن هزینه بالای ایجاد و توزیع محتوای بازاریابی در سایر فضاهای دیجیتالی یا چاپی، می توان با خرید پنل اس ام اس و ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی هزینه ها را تا نصف کاهش داد.

با بیش از 5 میلیارد مشترک در جهان با تلفن های فعال شده، دریافت پیامک مستقیم ترین راه برای رسیدن به مشتری است. با خرید سامانه پیامکی و ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی، مشاغل می توانند صرف نظر از محل استقرار خود، به سادگی و به طور موثر به مخاطبان گسترده ای دسترسی پیدا کنند.

چند مورد استفاده معمول برای بازاریابی پیامکی انبوه چیست؟

- تبلیغات حساس به زمان: مشاغل از ماهیت سریع پیامک برای ارسال پیشنهادات و تبلیغات به موقع برای مشتریان استفاده می کنند. کسانی که در صنایع خرده فروشی و رستوران هستند با استفاده از فروش مدت دار و پیشنهادات 24 ساعته در یک دوره خاص، بیشترین استفاده را از پیامک می کنند.

- پیشنهادات شخصی شده: هیچ چیز باعث نمی شود مشتری احساس خاصی نسبت به دریافت یک پیشنهاد فردی نداشته باشد و مشاغل از ویژگی های سامانه های پیامکی برای ارسال پیشنهادات شخصی استفاده می کنند. یک پیام شخصی ساده در ابتدای پیام به مشتریان نشان می دهد که کسب و کار به آنها اهمیت می دهد، درنتیجه باعث بهبود تصویر برند و تجربه مشتری می شود.

زیبایی بازاریابی پیامکی آن است که هر کسب و کاری، صرف نظر از اندازه و بودجه، می توانند با خرید پنل اس ام اس فعالیت بازاریابی خود را شروع کند و با استفاده از سامانه پیامکی تهیه شده براحتی می توان برای ارسال سریع پیامک های تبلیغاتی، یادآوری ها، پیشنهادهای تبلیغاتی، مشوق ها، مسابقات و تأییدات رزرو یا حتی ارائه پشتیبانی مشتری استفاده کرد.

نظرات(0) تعداد بازديد : 116
جمعه 25 مهر 1399 -
نکات اساسی برای انتخاب بهترین پنل اس ام اس
نکات اساسی برای انتخاب بهترین پنل اس ام اس

بهترین پنل اس ام اس کدام است؟
فناوری پیام کوتاه نه تنها برای مصرف کنندگان ، بلکه برای مشاغل نیز در تقویت دنیای موبایل انقلابی بوده است. دقیقاً چگونه یک شرکت ارائه دهنده بهترین پنل اس ام اس را انتخاب می کند و چه معیارهایی را باید بررسی کند؟ این که آیا شما بیمه می فروشید یا می خواهید مشتریان خود را در مورد فروش جدید مطلع کنید ، بازاریابی پیامکی یک روش عالی برای ارتباط با مشتریان است. وقتی نوبت به انتخاب سامانه پیامکی ایده آل می رسد ، طیف وسیعی از عواملی وجود دارد که کسب و کارها باید آنها را در نظر بگیرند. در اینجا مهمترین معیارها آورده شده است.

هزینه خدمات

یکی از مهمترین جنبه های انتخاب ارائه دهنده پنل پیامکی هزینه آن است. با طراحی ، فناوری پیام کوتاه یک روش ارزان و آسان برای ارسال پیام است ، به این معنی که قیمت گذاری عمده نیز باید این مسئله را منعکس کند. ارائه دهندگان ، مانند hamkaransms، درمورد هزینه های تأمین سرویس پیام کوتاه آزاد هستند. وقتی به ارائه دهندگان مختلف نگاه می کنید ، حتماً تا آنجا که ممکن است در مورد قیمت گذاری سوال کنید. این موارد باید شامل آگاهی از هزینه های بهره برداری ، قیمت انبوه و قیمت هر پیام کوتاه نیز باشد.

میزان تحویل و از دست رفتن پیام ها

سیستم های ارتباطی انبوه به سرعت و ارسال پیام های خود متکی هستند. بسته به اینکه چند پیام کوتاه باید ارسال شود ، برخی خدمات ممکن است از چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد. در این مدت ، ممکن است پیام ها نیز از دست بروند یا به گیرنده تحویل داده نشوند. این بهینه نیست و خدماتی را نشان می دهد که به جای استفاده صحیح از بودجه بازاریابی پیامکی شما، هدر می دهد. پنل اس ام اس شما باید آماری درباره مدت زمان طولانی شدن سیستم و همچنین تعداد پیام تحویل داده شود.

به کدام مناطق تحویل می دهند؟

ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه شما نباید خدمات را فقط به کشور خود محدود کند. به هر حال ، در ایالات و کشورهای مختلف نیز فرصتهای تجاری زیادی وجود دارد. سامانه پیامکی باید توانایی ارسال پیام کوتاه به طیف وسیعی از کشورها را داشته باشد. به عنوان مثال ، hamkaransmsبه مشاغل اجازه می دهد تا در هر جای دنیا - با بیش از 240 کشور در بیش از 1000 شبکه تلفن همراه - با مشتریان خود تعامل و ارتباط برقرار کنند.

تجزیه و تحلیل

ویژگی ضروری هر سیستم تحویل محتوا ، توانایی نمایش تجزیه و تحلیل دقیق در سرویس است. اطلاعات ، از جمله زمان ارسال پیام ، تعداد ناموفق ، تعداد باز شده و تعداد مشتریانی که به پیام پاسخ داده اند ، کلیه اطلاعات مهم هستند. اینها همه معیارهای ضروری است که شما می خواهید در یک سامانه پیامکی انبوه داشته باشید. با این کار می توانید پیام های خود را متناسب با آن برنامه ریزی و متناسب کنید ، از جمله اینکه بدانید یک پیشنهاد یا اعلامیه خاص با بازار شما بهتر عمل می کند.

ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه کدام API ها را ارائه می دهد؟

رابط های برنامه نویسی برنامه (API) مجموعه ای از ابزارها و پروتکل ها هستند که به دو سیستم اجازه می دهد تا با یکدیگر "صحبت" کنند. این سیستم را قادر می سازد تا از ویژگی های سیستم دیگر استفاده کند ، اطلاعات ارسال کند یا داده دریافت کند. وقتی به دنبال ارائه دهنده پنل پیامکی انبوه هستید =، آنها باید مجموعه کاملی از API های کاربردی و مستند داشته باشند. این شرکت همچنین باید پشتیبانی کاملی از API ها و توانایی ادغام آنها در سیستم های موجود ، حتی پلتفرم های منبع باز داشته باشد. به هر حال ، انتخاب یک ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه انبوه بسیار آسان تر از این است که شرکت خود را فقط به همین منظور به سیستم کاملاً جدید CRM منتقل کنید.


نظرات(0) تعداد بازديد : 116
پنجشنبه 27 شهریور 1399 -
ليست صفحات
تعداد صفحات : 23

موضوعات

Category

میزکار

Panel
ورود کاربران


عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد

لینک دوستان

Links

جستجو

Search

آخرین کاربران

Recent User
درباره سایت
گجت نیوز | آخرین اخبار گجتی روز دنیا ...
به سایت ما گجت نیوز خوش آمدید ! سایتی که در آن آخرین اخبار تکنولوژی روز دنیا را در آن قرار میدهیم و همچنین بهترین بازی ها و برنامه ها را برای دانلود برای شما به نمایش در می آوریم امید وارم که دانلودی های خوبی باشند و شما از آنها استفاده کنید . من و تمــام نویســندگان آرزومندیم لحظات خوبی در سایت ما سپری کنید ! در سمت راست همین متن مـراحل فعالیت در ســایت ما ونشـــان داده شده اســت . با اســــتفاده از این تصـــاویر می توانید به راحتی در سایت ما فعالیت کنید و همچنین با نظراتتان و شرکت در نظر سنجی که در سایت میگذاریم به ما دل گرمی ببخشید. لحضات خوبی را برای شما آرزومنیدم . مصطفی مدیر سایت ...
آمار
آمار مطالب و اطلاعات شما
 • مجموع مطالب :112 پست
 • کل نظرات :5
 • آی پی شما :18.206.13.203
 • مرورگرشما :
 • سیستم عامل شما :
 • امروز :شنبه 11 آذر 1402

آمار و اعضای سایت
وبسایت ما امروز 19 بازدید داشته است . در حال حاضر 1 کاربر در وبسایت ما آنلاین میباشند . بازدید کل وب 36,750 می باشد . تا کنون 8 عضو در سایت ثبت نام کرده اند . ورودی گوگل امروز وب0 میباشد. بازدید این ماه وبسایت 22 می باشد. بازدید دیروز سایت 3 تعداد و ورودی گوگل دیروز 0 تعداد می باشد. آي پي امروز 2 نفر و آي پي ديروز 1 نفر می باشد. این هفته 153 کاربر از سایت ما دیدن کرده اند که بازدید سال سایت تا بدین لحظه 4,896 نفر می باشد.
نظر سنجی
بیشتر دوست دارید در گجت نیوز چه چیزی را تماشا کنید ؟

آیا از سایت گجت نیوز سایت خبری تکنولوژی و فناوری روز دنیا راضی هستید؟

تبادل لینک هوشمند
تبادل لینک هوشمند : برای تبادل لینک ابتدا مارا با عنوان گجت نیوز | آخرین اخبار گجتی روز دنیا ... وآدرس http://mostafaf7t.rozblog.com لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

عنوان :
آدرس :
کد : کد امنیتیبارگزاری مجدد
§قــالب گــراف§
قالب گراف وبسایتی پراز قالب های
زیبا و حرفه ای ومخصوص وبلاگها
WWW.GHALEBGRAPH.IR
§یار گمنام§
یارگمنام رسانه ای فرهنگی مذهبی
به همراه مقالات و فایل های گرافیکی مذهبی
WWW.YARGOMNAM.IR
§عنوان سایت شما§
چند سطری در مورد سایت شما
برای سفارش تبلیغات کلیک کنید.
WWW.YourSite.IR
§عنوان سایت شما§
چند سطری در مورد سایت شما
برای سفارش تبلیغات کلیک کنید.
WWW.YourSite.IR